Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

26.02.2020 15:14

До шостої річниці початку російської агресії проти України |  На захист національних інтересів і територіальної цілісності України

До шостої річниці початку російської агресії проти України

Шість років тому, в лютому 2014 року, розпочалася російсько-українська війна. Російська Федерація, порушуючи норми та принципи міжнародного права, двосторонні та багатосторонні угоди, з метою реставрації імперської Росії анексувала Автономну Республіку Крим і Севастополь, окупувала окремі райони Донецької та Луганської областей.
Віроломно та без оголошення війни, в порушення усіх фундаментальних норм міжнародного права, міждержавних угод, ключових правил взаємного співіснування цивілізованих націй, скориставшись трагічними подіями Євромайдану та наявністю на території України власних військових баз, держава-агресор у лютому 2014 р. взяла під прямий мілітарний контроль Кримський півострів.
Своїм вторгненням в Крим Російська Федерація почала війну, яка триває досі. Перші загарбники були без розпізнавальних знаків. Пізніше самі жителі Криму назвали їх "зеленими чоловічками".
Поведінка агресора на кримській землі з перших днів супроводжувалася вбивствами, катуваннями, пограбуванням національного багатства Українського народу, держави та окремих жертв, рекрутуванням населення окупованої території до власних військових сил, спробами викорінення української та кримськотатарської культури, переслідуванням системи самоорганізації кримськотатарського народу, незалежних медіа, активістів та правозахисників.
Особлива подяка українському Війську, добровольцям та волонтерам, усім тим, хто віддав життя та здоров’я заради зупинення російської агресії.

Слава Україні!
Слава Героям!

Tеми