Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

12.02.2020 10:07

Горів житловий будинок в селі Чепоноси |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Горів житловий будинок в селі Чепоноси

 

11 лютого у селі Чепоноси Хотинського району горів житловий будинок. Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі – на горищі замкнула електропроводка. Помітивши те, що сталося, власник одразу зателефонував на лінію 101 і викликав рятувальників. На ліквідацію пожежі прибули черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини міста Хотин та місцева пожежна команда села Недобоївці. Швидкому поширенню вогню сприяв сильний вітер. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час приїзду, не допустивши розповсюдження полум’я та повного руйнування будинку. Таким чином, від знищення вогнеборці врятували 2 будівлі на подвір’ї.

Від початку року в Чепоносах зареєстрована вже 3 пожежа. З огляду на те, що кількість пожеж в населеному пункті зросла, рятувальники закликають краян дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання.

Тому, використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу електроприлади значної потужності.

 

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми