Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

11.02.2020 09:36

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки

 

Вже вкотре рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальні заходи з мешканцями Хотинського району щодо запобігання пожеж. Рейдову роботу вогнеборці організували у місті Хотин та селах Рукшин, Чепоноси, Круглик, Каплівка.

Задля уникнення пожеж внаслідок використання побутових електрообігрівальних приладів чи пічного опалення рятувальники приділили особливу увагу роз’ясненню правил безпеки. Особливу увагу під час спілкування вогнеборці приділили одиноким пристарілим людям, багатодітним сім’ям та дітям.

Фахівці розповіли громадянам про причини виникнення пожеж та їх наслідки, навели конкретні приклади – повідомили про випадки пожеж, які трапилися в районі від початку року. Рятувальники пояснили, як не допустити загорання в домі. Жителям Хотинщини вони порадили завжди слідкувати за справністю електропобутових приладів, не розпалювати печей з тріщинами чи іншими несправностями, слідкувати за полум’ям, якщо, наприклад, запалили свічку, не дозволяти дітям гратися з вогнем та інше.


  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми