Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

30.01.2020 09:06

Рятувальники перевіряють стан протипожежного захисту у навчальних закладах Хотинського району |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Рятувальники перевіряють стан протипожежного захисту у навчальних закладах Хотинського району

З метою запобігання виникнення пожеж у місцях із масовим перебуванням людей у Хотинському районі тривають позапланові перевірки у навчальних закладах.

Слідуючи плану перевірок, працівники Служби порятунку ознайомлюються з документацією щодо протипожежної безпеки у закладах освіти. Далі рятувальники інспектують на доступність шляхи евакуації з приміщень, наявність планів евакуації, показників аварійних виходів тощо, наявність та справність систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу. Окремо приділяється увага на огляді первинних засобів пожежогасіння, комплектації пожежних щитів протипожежним інвентарем. Також рятувальники перевіряють котельні, технічні приміщення, горища та підвали на дотримання у них правил пожежної безпеки.

Після перевірок навчальних закладів з педагогами та дітьми проводяться роз’яснювальні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки під час навчання та у побуті, а також дій у разі виявлення загорання, під час пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Окрім теоретичних, працівники Служби порятунку проводять й практичні інструктажі з вчителями, вихователями та учнями з правильного використання вогнегасників та проведення евакуації з приміщень.

  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми