Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

21.01.2020 16:32

зустріч з депутатом Верховної ради України від виборчого округу №204 Божиком В.І. та заступником голови Чернівецької ОДА Гусак Н.Б.  |  Громадське життя

21.01.2020 року в залі засідань голова Хотинської районної ради Тетяна Бринь провела зустріч з депутатом Верховної ради України від виборчого округу №204 Божиком В.І. та заступником голови Чернівецької ОДА Гусак Н.Б. в якій взяли участь депутати обласної та районної рад, міський та сільські голови, працівники комунального некомерційного підприємства «Хотинська районна лікарня», активісти, представники громадських організацій району.
На території Чернівецької області до 2023 року буде функціонувати 5 опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах відповідно до затвердженого переліку таких закладів Кабміну України.

На Буковині буде 5 опорних лікарень:
- Чернівецька обласна клінічна лікарня;
- Лікарня швидкої медичної допомоги, Чернівці;
- Сокирянська ЦРЛ;
- Сторожинецька ЦРЛ;
- Вижницька ЦРЛ.
До переліку включено заклади охорони здоров’я, що відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня, що забезпечуватимуть:
- безпечність медичної допомоги на основі доказової медицини;
- своєчасність доступу до медичної допомоги;
- економічну ефективність, яка полягає у забезпеченні максимально можливої якості медичної допомоги за умови раціонального та ощадливого використання ресурсів.
Ці заклади матимуть відповідне робоче навантаження та забезпечать належний рівень безпеки пацієнта.
Те, що до переліку опорних закладів охорони здоров’я області не увійшов Хотинський район викликало обурення мешканців району, що й викликало необхідність проведення такого заходу. Учасники зустрічі жваво обговорювали ситуацію що склалась і вимагали переглянути затверджений перелік опорних медзакладів на найвищому рівні.

Світлина від Хотинська районна рада.

Світлина від Хотинська районна рада.

Світлина від Хотинська районна рада.

Світлина від Хотинська районна рада.

Tеми