Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

13.01.2020 16:39

Безпека під час Водохреща |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

19 січня відзначатимуть останнє різдвяне свято – Водохреща. Як показує досвід, з року в рік кількість бажаючих тільки зростає, а отже й небезпека може чатувати на кожного. Тому Хотинський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій попереджає громадян щодо дотримання правил безпечного поводження на воді.

Рятувальники чергуватимуть біля водойм, заздалегідь визначених владою. В с. Атаки урочище «Горішки», в с. Колінківці на ставку біля чоловічого монастиря та в с. Недобоївці урочище «Панський став» будуть виставлені рятувальні пости. Тож всі охочі зможуть скупатись у воді під наглядом досвідчених рятувальників і в разі необхідності зможуть швидко отримати допомогу фахівців.

Запам’ятайте, що перебування у холодній воді в незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. Якщо у вас хворе серце, утримайтеся від купання! Бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Якщо ви все ж таки прийняли рішення зануритися у воду, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем щодо стану власного здоров’я. При виявленні будь-яких протипоказань краще утриматися від традиційних купань.

Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку та медичних працівників. Категорично забороняється купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку. Лише при дотримані цих простих правил святкування буде веселим та безпечнии.

  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми