Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

22.11.2019 18:22

НА ХОТИНЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ  |  Заходи

НА ХОТИНЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи, на Хотинщині відбулася  смолоскипна хода присвячена відзначенню шостої річниці початку Революції Гідності та вшанувати тих, хто віддав своє життя заради свободи, європейського вибору, людської гідності, тих, хто загинув за Україну під час Революції Гідності та в зоні АТО.

Учасники АТО, молодь з державними прапорами та смолоскипами в руках, представники виконавчої влади району, військові, волонтери, працівники установ та організацій пройшли центральними вулицями міста до Пам’ятного хреста «Героям Хотинщини», що встановлений в міському парку. Там відбуся вечір пам'яті, приурочений скорботній події.

Ведуча вечора Світлана Шалаєва нагадала присутнім ті сумні події, з яких розпочалася Революція Гідності, про мітингувальників на Майдані, про підступні кулі снайперів, перші кровопролиття.

Поіменно згадали тих, хто добровільно, за покликом серця вирушили боронити Схід України від російських бойовиків.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів і Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності та війни на Сході нашої держави, поклали квіти та у молитві за спокій їх душ запалили лампадки.

Отець Дмитро, настоятель Української православної церкви Київського патріархату відслужив поминальну панахиду за загиблими Героями.

Світлина від Хотинська Районна Державна Адміністрація.

Tеми