Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

08.11.2019 12:49

Всеукраїнський день працівників культури та майстри народного мистецтва |  Урочисті заходи

Невдовзі, 9 листопада, своє свято відзначатимуть ті, хто створює свято та гарний настрій іншим – Всеукраїнський день працівників культури та майстри народного мистецтва.
З цієї нагоди відбувся святковий концерт та урочистості у районному будинку народної творчості та дозвілля.

На захід завітали працівники культурної сфери діяльності та майстри прикладного мистецтва з усіх куточків Хотинщини, щоб обмінятися привітаннями з колегами й насолодитися святковим концертом, який для них підготували виконавці культурних осередків району.

Розпочав святкову концертну програму виступ вокального ансамблю «Веселі нотки» будинку культури с. Зарожани, після чого до вручення почесних грамот районної державної адміністрації запросили заступника голови районої державної адміністрації Світлану Брус та заступника голови районної ради Андрія Коломейця.

Лунали щирі вітання та побажання, подяка за високі творчі здобутки працівникам культури, митцям району, талановитим діткам та колективам, які досягнули нових вершин та гідно представили Хотинщину не тільки на теренах краю, а далеко за її межами. Їхню самовіддану та наполегливу роботу визнано та достойно оцінено.

За вагомі досягнення у різних галузях мистецтва кращих з кращих працівників культури та юних талантів, які є гордістю нашого бессарабського краю, нагородили грамотами та подяками представники районної влади та об’єднаних територіальних громад.


Tеми