Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

04.11.2019 15:07

Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку дітей! |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

З початку року на території Хотинського району виникло 74 пожежі. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Хотинщині загинуло 7 людей.

За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

Цього тижня у всіх закладах освіти району проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Рятувальники ДСНС відвідуватимуть навчальні заклади аби вкотре нагадати школярам правила пожежної безпеки та розповісти як поводити себе під час виникнення надзвичайної події чи ситуації.

Проте вкрай важливо, щоб батьки також долучилися до цієї роботи та вже вдома ще раз застерегли малечу від ігор з сірниками, легкозаймистими речовинами. Виховували у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, електроприладами, тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером «101».

Шановні батьки!

Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути. Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки, покинуті будівлі. Виховуйте у дитини свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності!

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини – це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми