Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

28.10.2019 12:20

"Не загасити пам'яті вогонь" |  Історія

"Не загасити пам'яті вогонь"
До 75-ї річниці визволення України від нацистів у роки Другої світової у Хотині відбувся мітинг-реквієм. Та кривава війна зачепила кожну українську родину.

"Коли ми переглядаємо кадри військової хроніки, тоді думаємо про одне: як вистояли, як витримали люди те жахливе пекло? І схиляємо голови перед героїзмом і самовідданістю наших ветеранів. Адже саме на території України відбулися криваві, ключові битви за визволення від нацизму. Пам'ять про воїнів, які захищали рідну землю і Європу від окупантів та здобули перемогу, нащадки бережуть і донині", – сказали ведучі мітингу-реквієму Світлана Шалаєва та Любов Жалоба.

Ветерани, представники колективів установ та організацій, районної та міської влади ушанували пам'ять усіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави.

На завершення ведучі закликали присутніх: "Нехай цей день буде у наших серцях вдячним спомином і пробудить ще більший дух патріотизму, мужності та героїзму у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Ми гідні називатися українцями, жити у вільній країні! Слава Україні! Героям слава!".