Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

25.10.2019 15:25

Підсумки акції «Милосердя» на Хотинщині: Зібрано понад 300 тис. грн. |  Благодійність

Сьогодні, 25.10.2019 року, проведено щорічну районну акцію «Милосердя», в якій взяли участь представники сільських рад, установ та організацій району. Лічильна комісія порахувала, що загалом з початку доброчинної акції зібрано понад 300 тис.грн.

Зібрані кошти будуть спрямовані,  за рішенням діючої районної комісії, на допомогу важкохворим, найбільш незахищеним і вразливим верствам населення району.

В роботі заходу взяла участь голова районної ради  Тетяна Бринь та заступник голови районної державної адміністрації Світлана Брус.

– Щиро дякую за чуйність, доброту і милосердя усім, хто долучився до акції, й особливо освітянам та лікарям, – зазначила Тетяна Іванівна.

– Зібрані кошти будуть спрямовані за рішенням діючої районної комісії на допомогу важкохворим, найбільш незахищеним і вразливим верствам населення району. Таких є багато, тому гроші дуже потрібні. Тож ще раз дякую всім небайдужим і нагадую: акція на цьому не закінчується, кожен бажаючий може зробити внесок у міру своїх можливостей – підкреслила Світлана Брус.

Також, на заключну акцію запрошено Думанську Галину Анатоліївну, мешканку с. Долиняни, її син Думанський Назар потребує допомоги на лікування. Благодійну допомогу, у сумі 10 тис. грн. передано мамі Галині Анатоліївні.

Назарко Думанський - 4-річний буковинець з ДЦП потребує допомоги небайдужих. Зараз його батьки копійка до копійки збирають гроші, аби дитина просто могла сісти. Курс лікування коштує понад 413 тисяч гривень. А це для родини з Хотинщини – непідйомна сума.

СУМА ЗБОРУ 413 856 тис. грн.
Реквізити для допомоги Назару:
Рахунок Приват банку: 5168 7426 0543 4830 (Думанська Галина Анатоліївна).