Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

11.09.2019 16:34

Спільне засідання комісій районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій і з питань регуляторної політики, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні 11.09.2019 року відбулося спільне засідання комісій районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій і з питань регуляторної політики, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району. Обговорювали питання подальшої діяльності комунальної установи «ЦРА №24» та фінансового стану в якому опинилася «ЦРА №24» після накладення штрафних санкцій управлінням держпраці у Чернівецькій області в сумі 595 680 грн. та відмови Чернівецьким окружним адміністративним судом у задоволенні позову ЦРА №24 до управління держпраці у Чернівецькій області.

         Директор ЦРА №24 Сухаренко А.В. зазначив, що накладенні штрафні санкції привели діяльність ЦРА №24 до збитковості. Штрафні санкції ЦРА №24 не в змозі погасити. На даний час триває виконавче впровадження відповідно до рішення Чернівецького окружного адміністративного суду.

В ході обговорення депутати запропонували розглянути можливість створення  нової комунальної установи, яка би надавала послуги населенню, по забезпеченню жителів Хотинського району ліками та іншими лікарськими препаратами, по державних пільгових програмах.

Tеми