Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

28.08.2019 18:30

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України |  Пам'ятаємо

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Президент України Володимир Зеленський указом №621/2019 від 23.08.2019 року запровадив День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначатиметься щорічно 29 серпня.

Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

29 серпня о 9.00 біля Пам`ятного Хреста «Героям Хотинщини» в Хотинському міському парку відбудеться покладання квітів та молебень за загиблими захисниками України та Хотинщини, за участі керівництва району і міста, громадськості, учасників бойових дій

Запрошуємо усіх до участі у заході. Ми повинні гідно вшанувати всіх тих, хто ціною власного життя зберіг Україну для нас і наших дітей. Слава Україні! Героям Слава!

Tеми