Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

23.08.2019 15:21

Засідання ХХХVІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні,  23 серпня 2019 року, відбулось засідання ХХХVІІІ сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 28 депутатів районної ради з 36. Голова районної ради Тетяна Бринь привітала присутніх з Днем державного прапора та 28 річницею Незалежності України. В роботі пленарного засідання взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад району.
У ході пленарного засідання було розглянуто 18 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.
Першим в порядку денному сесії розглядалося питання присвоєння звання «Почесний громадянин Хотинського району» за клопотанням Бочковецької сільської ради - Молдован Любові Василівні, уродженки села Бочківці, професору, доктору економічних наук, генеральному директору ГО «Центр аграрних реформ». Нажаль, за станом здоров’я, Любов Василівна не змогла особисто отримати почесну відзнаку нашого району. Однак передала листа подяку, в якій висловила щиру вдячність та обіцяла після одужання особисто подякувати землякам за визнання.

Традиційно районні обранці вносили зміни до районного бюджету на 2019 рік, заслухали звіти керівників комунальних закладів щодо їх діяльності та управління майном за звітний період.

Депутатами районної ради одноголосно підтримано звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо утворення одиниці адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня, укрупненого району базового рівня з центром у місті Хотині.

Tеми