Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

06.08.2019 16:41

Засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України |  Заходи

06 серпня 2019 року у малому залі засідань за участі голови районної ради Тетяни Бринь та виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації Володимира Марцинкевича відбулось засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.
У заході взяли участь заступник міського голови Володимир Сторчак, начальник відділу культури райдержадміністрації Юрій Марко, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Альона Колесникова, начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Анатолій Кузик, начальник організаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату районної ради Володимир Андрощук, директор РБНТД Роман Борденюк та провідний методист РБНТД Світлана Шалаєва.
В ході засідання було обговорено основні питання, щодо відзначення одних з найголовніших державних свят України - Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Tеми