Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

05.08.2019 10:52

Горіла господарська будівля в селі Санківці |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

3 серпня до Служби порятунку Хотинщини надійшло повідомлення про пожежу в селі Санківці. На місце події одразу ж було направлено черговий караул частини. Рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 7 ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття. Внаслідок пожежі пошкоджено господарську будівлю та речі домашнього вжитку. Ймовірною причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.

Від початку року в Хотинському районі зареєстровано 51 пожежу на яких загинуло 5 осіб. За аналогічний період минулого року виникло 33 пожежі. З огляду на те, що кількість пожеж зростає, рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання.

Тому, використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу електроприлади значної потужності.
  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми