Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

12.06.2019 16:29

Урочисті збори до Дня медичного працівника |  Урочисті заходи

 Призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому  професія медика була, є і буде однією з найблагородніших.

    З нагоди дня медичного працівника, в районному будинку народної творчості та дозвілля, сьогодні відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня. Так, життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо окрім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Висловила слова вдячності медикам Хотинщини голова районної ради Тетяна Бринь: «Напередодні свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Впевнена, що і надалі ви гідно нестиме високе звання медичного працівника.   Бажаю всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі».

За віддану працю, сумління та щире серце, за те, що внесли вагомий внесок в розвиток медицини краю, кращих медпрацівників району привітали та нагородили грамотами.

Під час урочистого дійства відбувся святковий концерт, в якому взяли участь творчі колективи району, які подарували усім присутнім запальні танці, пісні та гарний настрій.

В урочистостях взяли участь та привітали медиків району з професійним святом Народний депутат України Максим Бурбак та директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, доктор медичних наук, професор Оксана Андрієць.


Tеми