Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

25.07.2018 08:37

Завдяки активній роботі юридичної служби до бюджету Пенсійного фонду сплачено 0,3 млн. грн. заборгованості |  Повідомлення Пенсійного фонду

 

Наповнення пенсійного бюджету є одним із основних завдань Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, оскільки від цього залежить своєчасна виплата пенсій громадянам.

З метою зменшення заборгованості юридичне управління упродовж січня-липня 2018 року подало до судових органів 30 позовних заяв на суму 559,3 тис. грн. про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

Задоволено 10 позовних заяв на загальну суму 227,7 тис. грн. Надійшло за позовними заявами з початку 2018 року 291 тис. грн. Сплачено платниками в добровільному порядку під час розгляду справи в суді 27,5 тис. грн.

Забезпечувалась належна увага опрацюванню сум заборгованості платників, які в добровільному порядку ухиляються від сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду. На виконанні в органах ДВС перебуває 683 виконавчі документи на загальну суму 6 млн. грн. В результаті проведених заходів примусового виконання рішень в рахунок погашення боргу з початку року до бюджету Фонду надійшло 0,3 млн. грн.

Значна увага приділяється погашенню заборгованості підприємств - банкрутів. Наразі в Головному управлінні перебувають 8 підприємств-банкрутів, щодо яких здійснюється ліквідаційна процедура. Надходження від зазначеної категорії боржників з початку року становлять 3,4 тис. грн. Крім того, в звітному періоді ліквідовано 1 підприємство-банкрут - ТОВ ВКФ «Арго», заборгованість якого списано відповідно до наказу Головного управління.

    

  • Джерело: Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми