Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

20.07.2018 09:12

Наповнення бюджету Пенсійного фонду – запорука своєчасної виплати пенсій  |  Повідомлення Пенсійного фонду

Задля своєчасної та повномірної виплати пенсій Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області щоденно працює над питаннями наповнення бюджету Пенсійного фонду України власними доходами.

Упродовж І півріччя 2018 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області своєчасно та в повному обсязі забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги 223,6 тисячі громадян.

Забезпечення всіх виплат здійснено за рахунок законодавчо визначених джерел доходів, сума яких з початку року склала 2711,8 млн. грн., 42,2%  вказаної суми  - це власні надходження. Рівень забезпечення власними коштами за січень-червень 2018 року склав 63,3% проти 47,5%  минулорічних.

В результаті проведеної роботи за січень-липень 2018 року мобілізовано власних доходів до бюджету Пенсійного фонду України 11,3 млн. грн., або 18,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Цьому сприяла безпосередня робота з платниками щодо виконання ними фінансових поточних зобов’язань, взаємодія з органами державної виконавчої служби з питань стягнення заборгованості з боржників, проведення бесід з керівниками підприємств-боржників та ін. 

Власних доходів, які формуються на території області, надійшло в сумі 1150,4 млн. грн., що становить 110,2% до планового завдання та на 32,5% більше минулорічних. У тому числі від єдиного соціального внеску надійшло 1139,1 млн. грн., або на 10,2% більше плану та на 32,7% більше, ніж у першому півріччі 2017 року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, мобілізовано в сумі 11,3 млн. грн., або на 13,4% більше плану та на 18,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання планового завдання забезпечено за усіма джерелами надходжень.

В результаті вжитих заходів з погашення заборгованості з платежів до бюджету Фонду з початку року надійшло 0,4 млн. грн. Загалом, порівняно з початком року, досягнуто скорочення заборгованості з платежів на 3,6%.

 


  • Джерело: Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми