Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

05.07.2018 16:08

Внаслідок необережного поводження з вогнем ледь не згорів будинок! |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

4 липня в Хотині внаслідок необережного поводження з вогнем сталося загорання житлового будинку. Як зясувалося, власник господарства спалював сміття та залишив багаття без нагляду на близькій відстані до будівлі. У спекотну та вітряну погоду полум’я перекинулось на покрівлю будинку. Пожежу ліквідовували вогнеборці 7 пожежно-рятувальної частини Хотина. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося уникнути подальшого поширення вогню та значних матеріальних втрат. На щастя ніхто не постраждав.

Це вже 33 пожежа від початку року на території Хотинського району. Вогонь забрав життя однієї людини. Завдано великих матеріальних збитків власникам.

Зважаючи на причину виникнення пожежі та пожежонебезпечний період рятувальники нагадують, що розводити багаття, спалювати сміття та рештки сухої рослинності, викидати незагашене вугілля та попіл на відстань менше ніж 15 метрів від будівель та споруд не дозволяється.

Памятайте – забезпечення пожежної безпеки в житлових будинках (квартирах) приватного житлового фонду та інших приватних, окремо розташованих господарських спорудах і гаражах, покладається на їх власників.

  • Джерело: Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми