Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

19.06.2018 08:48

Налагодження співпраці з органами місцевої влади: взаємна правова допомога населенню |  Робочі зустрічі

14 червня 2018 року відбулася робоча зустріч з метою консолідації зусиль у вирішенні питань з якими звертаються мешканці Хотинщини. У зустрічі прийняли участь заступник голови Хотинської районної ради Коломеєць Андрій Ярославович та головний спеціаліст Хотинського бюро правової допомоги Аліса Петрашишена.

Нагадаємо, що на початку 2018 року була затверджена Районна програма правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Хотинського району на 2018 – 2019 роки. На базі локального плану заходів працівники бюро постійно проводять інформаційно – роз’яснювальну компанію серед суб’єктів права на безоплатну правову допомогу та здійснюють заходи щодо підвищення правової освіти та культури населення.

Так, під час зустрічі було обговорено комплекс заходів правового та організаційно характеру, що спрямовані на забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги. Було проаналізовано напрями діяльності та заходи районної Програми, що проводилися на протязі року. Крім того, обговорено подальший оперативний обмін інформацією між відділом «Хотинське бюро правової допомоги» Кельменецького МЦ з надання БПДП та Хотинською районною радою, щодо запланованих заходів та напрямів діяльності.

Даний захід допоміг більш детально та точно з’ясувати проблемні питання та труднощі  з якими звертаються мешканці Хотинщини та в результаті знайдено шляхи подальшого вирішення даний питань.

В результаті, було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці сторін. На інформаційних стендах розміщено інформацію про діяльність та завдання бюрота поширено  інформацію щодо проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».

Відділ «Хотинське бюро правової допомоги» Кельменецького МЦ з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Хотин, вул. О. Кобилянської, 2А. Контактні телефони: (0 3731) 2-10-61, 2-11-24. 

  • Автор:головний спеціаліст Хотинського бюро правової допомоги Аліса Петрашишена

Tеми