Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

14.05.2018 13:06

10 травня через коротке замкнення електромережі сталася пожежа у житловому будинку в с. Ставчани. |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

10 травня через коротке замкнення електромережі сталася пожежа у житловому будинку в с. Ставчани. Загорання виникло на кухні та швидко поширилося по дерев’яному перекриттю будівлі. Власник помешкання помітивши полум’я одразу повідомив рятувальників. На місце події було направлено черговий караул державної пожежно-рятувальної частини № 7. Вогнеборці ліквідували пожежу, не допустивши розгорання полум’я. У результаті пожежі знищено покриття та перекриття частини будинку. На щастя, ніхто не постраждав. Ліквідовувати пожежу допомагали вогнеборці місцевої пожежної команди Недобоївської об’єднаної територіальної громади.
Зважаючи на причину виникнення пожежі Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькі області закликає усіх дотримуватись правил пожежної безпеки при використанні електропобутових приладів.
Використовуючи електричні електрообігрівачі, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу електроприлади.

Фото Хотинський районний відділ.

Фото Хотинський районний відділ.

Фото Хотинський районний відділ.  • Автор:Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми