Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

21.02.2018 17:59

Засідання ХХІV сесії Хотинської районної ради VІІ скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні, 21 грудня 2018 року, відбулось засідання ХХІV сесії Хотинської районної ради VІІ скликання. На сесію прибули 23 депутата районної ради з 36. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Петро Допіряк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій, районні ЗМІ.
Перед початком засідання сесії голова районної ради Олександр Плаксивий надав слово військовому комісару Ігорю Шевчуку, який нагородив учасників АТО – Державною нагородою орденом «За мужність» III ступеня Віктора Єлаша із с. Атаки та посвідченням учасника бойових дій і заохочувальною відзнакою “За визволення Донбасу” Анатолія Венгера із с.Клішківці.
У ході пленарного засідання було розглянуто 27 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.
Традиційно районні обранці вносили зміни до районного бюджету на 2018 рік. Заслухали інформацію про виконання районних програм та затвердили 4 районні програми. Прийняли рішення щодо створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Хотинської районної ради, Тетяну Солодку призначили головним лікарем Хотинського центру первинної медико-санітарної допомоги та продовжили договір з Артуром Микитенко - директором Хотинського комунального госпрозрахункового профілактичного підприємства «Профдезінфекція».
В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
На завершення, голова районної державної адміністрації Петро Допіряк запросив всіх присутніх на публічний звіт голови Хотинської районної державної адміністрації, який відбудеться у п'ятницю, 23 лютого 2018 року, о 12-00 в Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля за адресою: м.Хотин, вул.Олімпійська, 84.Фото Хотинська Районна Державна Адміністрація.


Фото Хотинська Районна Державна Адміністрація.


Фото Хотинська Районна Державна Адміністрація.


Фото Хотинська Районна Державна Адміністрація.

Tеми