Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

24.01.2018 19:37

Рятувальники поспілкувались з педагогами щодо дотримання правил пожежної безпеки |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Працівники  Хотинського районного відділу Управління провели інструктаж-навчання із трудовим колективом Хотинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

У першу чергу, рятувальники звернули увагу людей на важливість дотримання правил безпеки. Фахівці розповіли присутнім випадки пожеж, які сталися від початку року, вказали їх наслідки, пояснили, наскільки важливо вжити всіх заходів, щоб запобігти виникненню вогню. Далі  вогнеборці нагадали трудовому колективу основні правила безпеки, наголосили на особливостях зимового пожежонебезпечного періоду.

Під час інструктажу працівники Управління розказали людям, як правильно діяти у разі пожежі в приміщенні. Рятувальники нагадали правила безпечної евакуації, розповіли про підручні засоби, якими можна погасити незначне загорання. Окрім цього, із педагогами було проведено заняття, як користуватися вогнегасником: рятувальники розповіли громадянам про типи вогнегасників, пояснили принцип їх дії і продемонстрували, як правильно їх використовувати.
  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми