Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

18.01.2018 15:33

Безпека під час Водохреща  |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляєТрадиційно 19 січня усі православні християни відзначають останнє різдвяне свято – Водохреща. Як показує досвід, з року в рік кількість бажаючих тільки зростає, а отже й небезпека може чатувати на кожного. Тому Хотинський районний відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій попереджає громадян щодо дотримання правил безпечного поводження на воді.

Рятувальники будуть чергувати біля водойм, заздалегідь визначених владою. В Хотині на «плиточному» ставку неподалік комплексу АЗС, в Колінківцях на ставку біля чоловічого монастирю, в Недобоївцях на «панському» ставку та в Атаках на р. Дністер в урочищі «Горішки» будуть виставлені рятувальні пости та пункти обігріву. Тож всі охочі зможуть скупатись у воді під наглядом досвідчених рятувальників і в разі необхідності зможуть швидко отримати допомогу фахівців.

Запам’ятайте, що перебування у холодній воді в незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. Якщо у вас хворе серце, утримайтеся від купання! Бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Якщо ви все ж таки прийняли рішення зануритися у воду, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем щодо стану власного здоров’я. При виявленні будь-яких протипоказань краще утриматися від традиційних купань.

Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку та медичних працівників. Категорично забороняється купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку. Лише при дотримані цих простих правил святкування буде веселим та безпечнии.

  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій област

Tеми