Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

18.01.2018 14:56

Рятувальники розповіли учням про небезпеку перебування на кризі |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Із настанням морозів на водоймах утворюється тонка крига, яка є небезпечною для необачних відпочивальників. Нерідко жертвами такого дозвілля стають діти. Щоби запобігти подібним нещасним випадкам, рятувальники розповідають учням загальноосвітніх шкіл району про небезпеку перебування на кризі.

Так, 16 січня з учнями 5 – 7 класів ЗОШ № 5 м. Хотина провели бесіду співробітники Хотинського районного відділу Управління ДСНС. Під час спілкування з дітьми рятувальники наголосили про заборону виходу на тонку кригу. Для присутніх це було особливо актуально, оскільки територією району протікає річка Дністер, де взимку діти нерідко відпочивають. У ході бесіди рятувальники закликали дітей не виходити на кригу без нагляду дорослих чи поодинці та не ставати на лід, в якому утворились тріщини.

Крім того, рятувальники розповіли юним слухачам, як правильно діяти, коли провалився під лід, та як надати порятунок іншій людині, якщо вона потрапила у воду.

  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми