Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

15.12.2017 15:27

м. Хотин: Рятувальники навчали правил пожежної безпеки відвідувачів місцевого ринку |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Узимку значно збільшується кількість пожеж, які виникають через порушення правил безпеки при експлуатації обігрівальних приладів та пічного опалення. Тому фахівці ДСНС України у цей період посилено проводять роз’яснювальну роботу серед населення, під час якої навчають людей, як безпечно обігріти свої оселі та  запобігти виникненню вогню у будинку. Подібні бесіди з місцевими мешканцями рятувальники ведуть і в житловому секторі, відвідуючи помешкання буковинців, і в місцях з масовим перебуванням людей, де одночасно навчають правил безпеки велику кількість громадян.

Так, 14 грудня працівники Хотинського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели попереджувальний рейд на території міського ринку. Під час спілкування із людьми фахівці Служби порятунку нагадали працівникам та відвідувачам базару основні правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватися під час опалювального сезону. Зокрема, вогнеборці наголосили, що для обігріву заборонено використовувати саморобні електрообігрівальні прилади, а також розміщувати обігрівачі на недостатньо безпечній відстані від легкозаймистих речей. У ході бесід рятувальники закликали місцевих жителів бути свідомими та відповідально ставитися до дотримання правил пожежної безпеки.

Також під час інформаційно-роз’яснювальної роботи працівники Хотинського районного відділу Управління роздали підприємцям і відвідувачам інформаційні листівки на протипожежну тематику.

  • Джерело: Хотинський РВ УДСНС України у Чернівецькій області

Tеми