Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

06.12.2017 08:13

Горіла господарська будівля в селі Долиняни |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

5 грудня до Служби порятунку Хотинщини надійшло повідомлення про пожежу в селі Долиняни. На місце події одразу ж було направлено черговий караул частини. Загорання виникло вночі в господарський будівлі, а швидкому поширенню полум’я сприяло те, що всередині зберігалось сіно та дрова. Рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 7 та місцевої пожежної команди села Недобоївці ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття. Внаслідок пожежі знищено покриття господарської будівлі, сіно та дрова. Завдяки діям вогнеборців від вогню було врятовано дві будівлі – господарську, де виникла пожежа, та житловий будинок. Ймовірною причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.

Зважаючи на те, що це 21 пожежа, яка виникла через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання рятувальники нагадують наступне.

Використовуючи електричні електрообігрівачі, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Категорично забороняється користуватися саморобними електрообігрівачами, найбільшу кількість пожеж спричинюють саме вони. Відстань від електричних опалювальних приладів до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу нагрівальні прилади та інші електроприлади.

  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми