Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

29.11.2017 11:18

В навчальних закладах Хотинщини розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

27 листопада у всіх навчальних закладах Хотинського району розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого фахівці Хотинського районного відділу Управління ДСНС спільно з працівниками освіти краю звертають особливу увагу на виховання культури безпечної поведінки у дошкільнят та школярів. Тому, рятувальники запланували чимало виховних заходів для дітей – екскурсії до пожежних частин, уроки безпеки та конкурси на протипожежну тематику.

Зокрема, відкриті уроки з безпеки життєдіяльності пройшли у Хотинській гімназії. Під час цих занять вогнеборці поспілкувалися із дітьми 6 – 9 класів на тему пожежної безпеки в побуті, розповіли про правильні дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, про особливості осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду. Рятувальники розповіли, що чимало пожеж у Хотинському районі трапляються через недбалість самих громадян, під час таких випадків гинуть і травмуються люди, у тому числі діти. Тому, щоб вберегти себе від біди, потрібно прислуховуватись до порад пожежників і бути обережним. Переконливим аргументом для присутніх став відеоролик «6 хвилин вогню», котрий продемонстрували учням і вчителям. Додатково рятувальники пояснили дітям і вчителям, як можна загасити займання на ранній стадії, не допустивши розгорання полум’я, та навчили присутніх користуватися вогнегасником.

  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми