Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

20.11.2017 14:47

Пожежа у Ворничанах |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

16 листопада о 12 годині на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в селі Ворничани. Як з’ясувалося причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Власник будинку розпалив піч і залишив без нагляду, жар впав на дрова які були складені поблизу, вогонь швидко поширився по меблях та домашніх речах в кімнаті й перекинувся на перекриття будівлі, вікна і двері. Полум’я та дим з будинку помітили сусіди та викликали рятувальників. Вогнеборці ліквідували пожежу та врятували майно і будинок від знищення. На щастя ніхто не постраждав.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі у зв’язку із похолоданням, рятувальники закликають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

·          не залишайте печі без нагляду, обігріваючи житло;

·          не паліть у ліжку;

·          слідкуйте за станом та справністю електромережі;

·          у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

·          не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

·          намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

·          при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!

  • Автор:Ольга Руснак, провідний інспектор Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми