Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

16.11.2017 15:45

Навчальний візит науковців та студентів Одеських та Чернівецьких навчальних закладів до Хотинського району |  Проекти та інвестиції

Наукові співробітники, викладачі, студенти Одеського Державного Політехнічного Університету та Чернівецького торгівельно-економічного інституту КНТУ здійснили навчальний візит до Хотинського району.

Районним ресурсним центром розвитку громад, для гостей, було розроблено ознайомчу програму метою якої було ознайомити присутніх з роботою районних профільних підрозділів районної ради, районної державної адміністрації та міської ради по залученню інвестицій в економіку та соціальну сферу району.

Розпочав зустріч заступник голови Хотинської районної ради Андрій Коломеєць, який у своєму вступному слові розповів про співпрацю з організаціями грантодавцями, яка проводиться в районі по залученню інвестицій та необхідності активізації діяльності місцевих громад щодо залучення коштів міжнародних та національних організацій донорів для вирішення проблемних питань соціальної сфери району.

З інформацією про район та його соціально-економічний розвиток, перспективи та пріоритетні напрямки залучення інвестиційних коштів в економіку Хотинщини розповів перший заступник голови Хотинської районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич.

Про результати участі району в Проекті ЄС ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду з 2010 по 2017 роки у своїй презентації розповіла головний спеціаліст відділу з питань розвитку, управління проектами та залучення інвестицій виконавчого апарату районної ради Анна Рокочук. Особливу увагу доповіді було звернуто на співпрацю громад, поза межами Проекту, з іншими організаціями гронтодавцями, яка надала поштовх до покращення стану соціальної інфраструктури територіальних громад сіл та міста району.

Перший заступник Хотинського міського голови Володимир Сторчак розповів присутнім про роботу міської ради щодо впровадження проектів та залучення донорських коштів, які  направлені на покращення умов проживання хотинчан та проведення благоустрою міста.

З результатами реалізації проектів щодо збереження культурної спадщини, що реалізуються за підтримки міжнародної технічної допомоги в Хотинському районі виступила директор ДІАЗ «Хотинська фортеця» Єлізавета Буйновська.

Підсумки зустрічі підвела координатор Чернівецького обласного підрозділу впровадження Проекту ЄС ПРООН місцевий розвиток орієнтований на громаду Наталя Белюкіна.

Фотосесія

  • Джерело: Відділ з питань розвитку, управління проектами та залучення інвестицій виконавчого апарату районної ради.

Tеми