Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

19.08.2017 11:14

Вогнеборці застерегли жителів Рукшинської об’єнаної територіальної громади від виникнення пожеж у літній період |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

З початку року на території країни зареєстровано 57 279 пожеж із них 19 516 в житловому секторі, в наслідок яких 1001 людина загинула та 917 постраждали, на Буковині виникло 552 пожежі та 27 людей загинуло, з них 4 дітей, відповідно на Хотинщині 31 пожежа та 4 людей загинуло.    

З метою навчання громадян правил пожежної безпеки та задля попередження виникнення пожеж у літній період, 17 серпня працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС провели рейд у житловому секторі Рукшинської ОТГ - села Рукшин, Пригородок та Чепоноси.

Зокрема, під час роз’яснювальної роботи надзвичайники розповіли місцевим мешканцям, що може призвести до пожежі у побуті, та вказали, яких правил слід дотримуватись, щоб цьому запобігти.

Окрім цього, у ході рейдів рятувальники пояснили дітям, чому не можна пустувати з вогнем, та наголосили їхнім батькам на необхідності постійного нагляду за малечею, аби ігри із сірниками чи запальничками не стали трагедією.

Наостанок роз’яснювальної роботи надзвичайники звернули увагу громадян на заборону спалювання сухої рослинності на відкритій території та поблизу будівель й роздали людям тематичні листівки на протипожежну тематику.

Фотосесія

  • Джерело: Хотинський РВ УДСНС України у Чернівецькій області

Tеми