Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

17.08.2017 11:23

Спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями. |  Святкові заходи

Учора, 16 серпня 2017 року в міському парку міста Хотин відбулася традиційна ХХVIІІ спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями в Хотинському районі.

Люди з обмеженими фізичними можливостями мали змогу по-дружньому порівнятися силою і витримкою, проявити спортивне загартування, продемонструвати свою спортивну підготовку, піднятися на почесний п'єдестал переможців, а разом з тим розкрити нові таланти, збагатитися новими яскравими враженнями і просто поспілкуватися один з одним.

Учасників спартакіади привітали голова райради Олександр Плаксивий, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, міський голова Микола Головльов, голова Хотинського районного товариста інвалідів Сергій Пелепецький, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів «Союз інвалідів України» Микола Рошко, а також народний депутат України Максим Бурбак. Гості побажали присутнім здоров’я, миру, добробуту і такої ж витримки у подоланні всіх життєвих негараздів і перешкод.

До участі у спартакіаді було представлено такі види спортивних змагань: шахи, шашки, дартс, перегони на візках, настільний теніс, спортивна гра «Городки».

Окрім цього, присутні мали можливість випробувати свої сили в знаннях з правил дорожнього руху та стрільбі з пневматичної гвинтівки. Переможці нагороджені грамотами та дипломами.

На Спартакіаді панувала дружня атмосфера, емоції людей, піднесений гарний настрій. Учасники від душі дякували всім, хто організував та провів для них таке урочисте спортивне свято.

Цей захід є яскравим прикладом того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен. Незалежно від того, хто посів призові місця, вони всі – переможці, адже не склали руки та, незважаючи ні на що, продовжують бути оптимістами. За підсумками проведення ХХУІІІ відкритої спартакіади серед людей з обмеженими фізичними можливостями переможці районного рівня стануть учасниками Обласної спартакіади, яка відбудеться 17 серпня в місті Кіцмань.

Побажаємо нашій команді успіху та перемог на обласному рівні.

Фотосесія

  • Джерело: https://www.facebook.com/hotyn.rda/

Tеми