Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

16.08.2017 09:14

Недобоївська об’єднана територіальна громада: рятувальники дбають про безпеку навчальних закладів |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Незабаром розпочинається новий навчальний рік, отож зараз проводиться комплекс заходів щодо приведення у належний стан всіх навчальних закладів району. Активну участь у роботі з підготовки закладів освіти приймають працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області, увага яких зосереджена на контролі за дотриманням правил пожежної безпеки.

 

14 серпня працівники Хотинського райвідділу Держслужби з надзвичайних ситуацій взяли участь у комісійному обстеженні закладів освіти Недобоївської ОТГ – Недобоївський НВК, Ставчанський НВК, Долинянська ЗОШ та ДНЗ, Керстенецька ЗОШ та ДНЗ. Під час даного заходу працівникам освіти надзвичайники роз’яснили основні правила пожежної безпеки в навчальних закладах, перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, роз’яснили правила користування ними. Разом з тим, з керівниками та персоналом навчального закладу було проведено заняття та інструктажі з питань дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, роздано листівки та пам’ятки із основними правилами пожежної безпеки.

 

Загалом, впродовж серпня такі профілактичні заходи рятувальники проведуть у всіх навчальних закладах району. Їх важливість розуміють і рятувальники, і керівники навчальних закладів, адже питання пожежної безпеки життєво важливі, бо це безпека дітей які там навчаються.

Фотосесія

  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми