Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

11.08.2017 11:38

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє |  Повідомлення Пенсійного фонду


Заощадження коштів Пенсійного фонду – запорука поліпшення добробуту пенсіонерів

Чисельність одержувачів виплат через банківські установи станом на 1 серпня 2017 року становить 114,2 тис. осіб, що складає 49,7% від загальної чисельності пенсіонерів краю.

За рахунок виплати пенсій через вкладні рахунки в банківських установах у поточному році вдалося заощадити 15,9 млн. грн.. Зекономлені кошти уже сьогодні спрямовані на фінансування виплат пенсій та є вагомим ресурсом для подальшого збільшення їх розміру.

Отож, зрозумівши переваги пенсійних виплат через банк, одержувачі соціальних виплат сприяють підвищенню свого ж достатку.

Дбаємо про пенсійне забезпечення заробітчан

На виконання міжнародних договорів, укладених Україною з іноземними державами, з початку року в області підготовлено 95 комплектів документів для реалізації права осіб на пенсійне забезпечення. Прийнято 3 рішення про призначення пенсії за заявами осіб, які проживають за кордоном. Отримано 15 рішень про призначення іноземної пенсії.

Протягом січня-липня 2017 року здійснено виплату пенсій, призначених відповідно до законодавства Російської Федерації, Латвії, Литви, Естонії та Болгарії 60 особам, які проживають на території Чернівецької області, на загальну суму 799,2 тис. грн.

  • Джерело: Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Tеми