Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

07.08.2017 12:40

Знову на Хотинщині загинула людина на водоймі  |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

5 серпня близько 20 години в с. Каплівка на «Дарабанському» ставу під час відпочинку втопився чоловік 1986 року народження,   мешканець с. Каплівка Хотинського району. Тіло піднято на поверхню місцевими жителями та направлено на СМЕ м. Чернівці для встановлення причини смерті.

Як повідомили очевидці, група людей відпочивали на березі ставка. Молодий чоловік вирішив охолодитись та пірнув у воду, через деякий час винирнув та знову пірнув і зник. Друзі кинулися його шукати але нажаль вже було пізно.

З метою запобігання нещасних випадків на воді рятувальники Хотинщини вкотре застерігають і нагадують – пам’ятайте! Що вода не пробачає помилок! Не відпочивайте в необладнаних для цього місцях, адже усі випадки загибелі людей на воді сталися якраз в таких місцях. Купатися потрібно лише в світлий час доби, у спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря – не нижче +24. В жодному випадку не вживайте спиртні напої, адже людина в нетверезому стані не може правильно оцінити всю небезпеку та скоординувати власні дії. Якщо ж під час відпочинку на воді поруч є діти, постійно наглядайте за ними. Дотримуйтеся правил безпеки і тоді відпочинок приноситиме лише радість!

На Хотинщині це вже третій подібний трагічний випадок. Працівниками Хотинського РВ УДСНС України у Чернівецькій області постійно проводяться рейди на водоймах, а також інформування населення через засоби масової інформації з метою запобігання нещасним випадкам, однак не всі прислухаються до порад рятувальників.
  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми