Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

03.08.2017 11:15

В селі Ярівка у господарстві знайшли два артснаряди 152 калібру |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

28 липня місцевий житель села Ярівка під час виконання земельних робіт у власному господарстві виявив 2 артилерійські снаряди калібру 152 мм часів ІІ Світової війни. Чоловік одразу повідомив службу порятунку за номером «101», на місце події було направлено працівника Хотинського районного відділу УДСНС для проведення ідентифікації небезпечних предметів. Працівники групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області знищили небезпечні знахідки.

Ці вибухонебезпечні предмети могли становити загрозу життю людей, адже радіус розльоту осколків таких артилерійських снарядів сягає близько 1200 метрів.

Всього від початку року на території Чернівецької області піротехніками було виявлено та знищено 49 застарілий боєприпас часів І та ІІ Світових воєн з них 7 на території Хотинського району. Хотинський РВ Управління ДСНС України у Чернівецькій області застерігає жителів краю: для запобігання загибелі чи травмування людей при виявленні підозрілих предметів обов'язкового дотримуйтесь правил безпеки. У жодному випадку не торкайтеся їх, місце виявлення обгородіть підручними засобами та після цього відразу повідомте про знахідку за номерами 101 або 102. Запам’ятайте, що правильні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів допоможуть Вам зберегти своє життя та здоров’я.

  • Автор:Михайло Заінчковський, начальник Хотинського РВ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми