Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

26.07.2017 09:19

Внаслідок необережного поводження з вогнем ледь не згорів будинок! |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

21 липня в с. Каплівка внаслідок необережного поводження з вогнем сталося загорання господарської будівлі. Як зясувалося, власник господарства спалював сміття та залишив багаття без нагляду на близькій відстані до піднавісу з дровами. У спекотну погоду полум’я перекинулось та швидко охопило сухі дрова. Пожежу ліквідовували два відділення 7 пожежно-рятувальної частини Хотина. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося уникнути подальшого поширення вогню на житловий будинок, який знаходився поруч. На щастя ніхто не постраждав, врятовано майно та свійську худобу.

Це вже 26 пожежа від початку року на території Хотинського району. Вогонь забрав життя 4 людей, ще 2 травмувались. Завдано великих матеріальних збитків власникам.

Зважаючи на причину виникнення пожежі та пожежонебезпечний період, який утримується в регіоні, рятувальники нагадують, що розводити багаття та спалювати сміття і сухе листя, викидати незагашене вугілля та попіл на відстань менше ніж 15 метрів від будівель та споруд не дозволяється.

Памятайте – забезпечення пожежної безпеки в житлових будинках (квартирах) приватного житлового фонду та інших приватних, окремо розташованих господарських спорудах і гаражах, покладається на їх власників.

  • Джерело: Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми