Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

15.06.2017 11:03

Рятувальники навчають наймолодших |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

З метою навчання дітей правилам пожежної безпеки, запобігання виникненню пожеж та уникнення загибелі на них людей під час літніх канікул, рятувальники провели у пришкільному таборі на базі Хотинського НВК заняття з наймолодшими. Дітям нагадали правила пожежної безпеки, розповіли про дитячі пустощі з вогнем та до чого вони можуть призвести. Особливу увагу приділили питанню щодо дій наймолодших під час пожежі. Як поводитись при виявленні загорання, що потрібно робити, щоб не травмуватись та обов’язково попередити дорослих та службу порятунку за номером «101». Малюки жваво розповідали рятувальникам про набуті знання та пообіцяли, що бавитись з сірниками та відкритим вогнем не будуть.

Також дітям нагадали, що до вибухонебезпечних предметів потрібно ставитися з предсторогою, для того, щоб не стати жертвою вибуху перш за все необхідно не чіпати небезпечну знахідку, попередити оточуючих, щоб не наближалися до місця виявлення підозрілого предмету, ініціювати відведення людей на безпечну відстань, та негайно зателефонувати на спецлінію «101» або «102».

Найцікавішою для дітей виявилася практична частина, коли вогнеборці продемонстрували пожежно-технічне обладнання спеціального пожежного автомобіля, а також пояснили, як воно використовується при здійсненні аварійно-рятувальних робіт. Крім того, кожен охочий мав змогу приміряти на себе захисний одяг пожежного та спробувати себе в ролі рятувальника.

  • Автор:Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми