Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

02.06.2017 11:17

1 червня в рамках проведення заходів до Дня захисту дітей рятувальники Хотинщини провели Акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти» |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

1 червня в рамках проведення заходів до Дня захисту дітей рятувальники Хотинщини провели Акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти». Захід відбувся для того, щоб надати дітям можливість на власні очі побачити справжніх вогнеборців, спецтехніку, на якій рятувальники виїжджають на гасіння пожеж й ліквідацію надзвичайних ситуацій, та навіть самим спробувати себе у ролі вогнеборців.

На початку рятувальники вкотре нагадали школярам, що варто робити для уникнення пожежі вдома та як треба діяти під час загорання у квартирі чи будинку. Також дітей вчили, як слід поводитися під час відпочинку на природі в тому числі в лісі та водних об’єктах.

Найцікавішою для дітей виявилася практична частина, і це не дивно, адже вогнеборці продемонстрували пожежно-технічне обладнання, а також пояснили, як воно використовується при здійсненні аварійно-рятувальних робіт. Крім того, хлопчики та дівчатка мали змогу взяти участь у різних конкурсах які влаштували вогнеборці.

Дитяча радість та щира усмішка стала показником того, що захід, окрім корисних знань, приніс дітям чимало позитивних емоцій.

Tеми