Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

10.04.2017 08:39

Рятувальники Хотинщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із духовенством краю на передодні Пасхальних свят |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Незабаром Великдень, під час якого у церквах проходитимуть святкові богослужіння. Люди масово відвідуватимуть храми, запалюватимуть пасхальні свічки, тому існує загроза виникнення пожежі. Щоб запобігти таким випадкам, працівники Хотинського райвідділу ДСНС зустрілися із настоятелями православних церков району, аби в черговий раз нагадати їм правила пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Зокрема, рятувальники повідомили, що з 2002 року у культових спорудах Буковини виникло 25 пожеж. Остання пожежа виникла 10 березня 2017 року на горищі будівлі келії Кулівецького Свято-Успенського чоловічого монастиря в с. Кулівці, Заставнівського району. Вогнем пошкоджено перекриття та знищено покрівлю будівлі на площі – 300 м2. Збитки завдані пожежею становлять 49800. Причина пожежі – коротке замкнення електромережі. На щастя ніхто не постраждав.

Під час зустрічі рятувальники поінформували представників духовенства про основні заходи пожежної безпеки при проведенні богослужінь та інших заходів у церквах. Особливу увагу звернули на наявність у культових спорудах первинних засобів пожежогасіння, які допоможуть швидко ліквідувати загорання на початковій стадії та на шляхи евакуації. Фахівці ДСНС роз’яснили, як слід користуватись вогнегасниками, і відповіли на запитання присутніх священнослужителів.

Отримані знання священнослужителі доноситимуть до вірян, аби в подальшому спільними зусиллями уникати небезпечних ситуацій.

Фотосесія

  • Автор:Овчінніков Олександр Сергійович, головний фахівець Хотинського РВ УДСНС України у Чернівецькій області

Tеми