Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

10.04.2017 08:36

Спалювати суху траву та сміття – небезпечно! |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

В суботу поблизу села Санківці горіла суха трава та рештки сухої рослинності на площі близько 1 га. Вогонь на відкритій місцевості за спекотної погоди швидко поширювався та створював загрозу пошкодження газорозподільного пункту. На місце події було направлено пожежно-рятувальне відділення м. Хотина. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу. Ймовірною причиною виникнення загорання на території стало необережне поводження з відкритим вогнем невстановленої особи.

Загалом від початку березня внаслідок спалювання сухої трави на Буковині вже сталося 45 пожеж, це майже половина всіх пожеж, які мали місце у Чернівецькій області за цей період. Під час цих пожеж від вогню було врятовано 2 будівлі, 4 споруди було знищено та 1 пошкоджено.

Шановні громадяни! Провокуючи пожежі на відкритих територіях, ви, в першу чергу, шкодите самі собі! Адже такі дії є небезпечними не лише для довкілля, але й призводять до значних матеріальних збитків – вогонь вмить може перекинутися на ваш будинок, літню кухню, сарай. Подумайте, чи варте спалювання сухостою таких наслідків! Закликаємо вас не випалювати стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Tеми