Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

07.04.2017 12:02

Відбулось засідання XVI сесії хотинської районної ради VII скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування

06 березня 2017 року, відбулось засідання XVI сесії хотинської районної ради VII скликання.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Петро Допіряк та його заступники, начальник Хотинського відділення поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області, заступник керівника місцевої прокуратури молодший радник юстиції В. Гриців, начальник Новоселицького МРВ Управління СБУ у Чернівецькій області С. Кучерявий, керівники громад та представники засобів масової інформації.

Першим питанням порядку денного стояло питання присвоєння звання «Почесний громадянин Хотинського району» Леоніду Валентиновичу Дергачу. Питання було підтримано одноголосно.

Військовий комісар Хотинського районного військового комісаріату Ігор Васильович Шевчук оприлюднив указ Міністра оборони України, яким Леоніду Дергачу присвоєно звання старшого лейтенанта посмертно.

Велике зацікавлення викликало питання «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Хотинського відділення поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області на відповідній території. Дахно Юрій Валентинович поінформував присутній про стан боротьби зі злочинністю у Хотинському районі, а також проаналізував стан роботи відділення у 2016 році з роботою відділення у І кварталі 2017 року. «Рік що минув був важким для нас – зріс рівень злочинності. Це певно пов`язано з низькою оплатою праці населення, а також дострокове вивільнення з в’язниці злочинців за законом Савченко. На кінець 2016 року, Хотинський район займав третє місце за рівнем злочинності, в області. На сьогодні, ситуація покращилась, ми укомплектували штат, що дає нам змогу працювати ефективно та оперативно розслідувати скоєні злочини» .

Одним з ключових питань сесії було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, з якого інформував Іван Михайлович Мацкуляк.

Депутати спільно з присутніми конструктивно обговорили та проаналізували пропозиції щодо змін, які були направлені на покращення матеріальної бази освітянської галузі району, а також на придбання медичного обладнання для Хотинської ЦРЛ. За підсумками обговорення було одноголосно прийнято рішення.

Рішенням сесії директором ЦРА №24 призначено Сухаренка А. І.

Прийнято ряд звернень до керівництва держави з питань: - підвищення ціни на електроенергію, введення абонплати за використання спожитого газу, щодо будівництва каскаду ГЕС на річці Дністер.

Tеми