Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Хотинський район

Новини

28.03.2017 10:55

Через паління в ліжку загинув чоловік |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

18 березня в Данківцях загинув чоловік 1956 року народження. Повідомлення про загибель надійшло від родичів, які на ранок виявили тіло. Під час огляду місця події, працівниками держслужби з надзвичайних ситуацій було встановлено, що чоловік помер через необережне поводження із вогнем. За попердньою версією, недопалок випав із його рук і спричинив загорання постільних речей та дивана , що і призвело до трагедії. Займання самоліквідувалось, пожежно-рятувальний підрозділ на місце події не викликався.

Сумна статистика свідчить, паління в ліжку є однією з головних причин смертельних випадків на пожежах в оселях. Тому рятувальники звертаються до громадян і застерігають, що паління в ліжку вбиває, це майже стовідсоткова смерть. Якщо необережний курець заснув з недопалком він ризикує отримати опіки несумісні з життям, або загинути від отруєння чадним газом. Щоб не сталось трагічних випадків завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не паліть у ліжку.  Бережіть своє життя та життя ваших рідних.

  • Автор:Михайло Заінчковський, т.в.о. начальника Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Tеми