Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

16.04.2016 00:42

Відбулася районна конференція «Інструменти та сучасні технології енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії» |  Проекти та інвестиції

15.04.2016 року в сесійній залі Хотинської районної ради в рамках реалізації Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» відбулась районна конференція «Інструменти та сучасні технології енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії», яку провів координатор обласного ресурсного центру громад Олександр Ковальчук. Він розповів учасникам заходу про інноваційні підходи до енергозбереження та енергоефективний компонент Проекту.

Про досвід реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» в Хотинському районі доповіла головний спеціаліст відділу з питань розвитку, управління проектами та залучення інвестицій виконавчого апарату районної ради Ганна Рокочук. В доповіді  було проведено аналіз роботи відділу щодо реалізації Проекту.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Марцинкевич розповів присутнім про основні напрямки Програми енергоефективності та енергозбереження на 2015-2017 роки в Хотинському районі, проблеми та перспективи іі впровадження.

Про державну підтримку енергозбереження, європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження та Національну програму «Ощадний дім» розповіла спеціаліст філії Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк» в Хотинському районі Юлія Мельницька.

Під час конференції підводились певні підсумки реалізації проекту та обговорювались питання фінансування та проведення робіт з реалізації завдань передбачених проектом.

В роботі конференції взяли участь і виступили голова районної ради Олександр Плаксивий, голова районної державної адміністрації Петро Допіряк, голови сільських рад та представники громадських організацій учасники Проекту, представники компаній виробників енергозберігаючого обладнання та матеріалів, представники будівельних організацій.

Фотосесія

  • Автор:Відділ з питань розвитку, управління проектами та залучення інвестицій виконавчого апарату районної ради

Tеми