Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

22.03.2016 08:52

Злобуденні питання дотримання санітарних вимог та правил торгівлі на ринках |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

18.03.2016 під головування О. Плаксивого та першого заступника В. Марцинкевича проведено нараду, яка стосувалась дотримання санітарних вимог та правил торгівлі на ринках комунальної та приватної власності району. На ній були присутні: сільський голова с. Малинці Плаксива З. Ю., заступник начальника Хотинської ОДПІ Сирота В. Т., начальник сектору безпеки дорожнього руху Кельменецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області Палій Г. В., директор ПП «ВІБ-2008» с. Клішківці Мельничук В. А., директор КП «Ринок Хотинської міської ради» м. Хотин Волощук О. А., в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Хотинському районіТкач І. В. працівники управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації та інші.

В результаті обговорень вирішено створити робочу групу з питань дотримання санітарних вимог та правил торгівлі на ринках району, яка буде здійснювати постійний контроль за дотриманням правил благоустрою суб’єктами господарювання, які провадять торговельну діяльність на ринках.    Керівникам установ та організацій: Павлюк І.Г., Диголян Ю.В., Палій Г.В., Бабій І.М., Головльов М.О.,Пласксива З.Ю., Ченківський В.М., Волощук О.А., Мельничук В.А., Білінський П.Й., Безрода С.А., Ткач. І.В. доручено проводити спільну роботу щодо заборони стихійної торгівлі на ринках. Починаючи з 19.03.2016, будуть здіснюватись рейдові перевірки на ринках щочетверга та щосуботи в     м. Хотин та щонеділі в с. Клішківці.

Фотосесія

Tеми