Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

07.08.2015 09:48

У Хотині відбулася зустріч керівництва району із учасниками АТО |  Заходи

06.08.2015р. в приміщені РБНТД відбулася зустріч голови районної ради Тетяни Кравецької, голови районної державної адміністрації Петра Допіряка, керівників організацій та установ району з учасниками АТО та їхніми родинами. Зустріч розпочали хвилиною мовчання загиблих героїв, наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України.

Тетяна Кравецька проінформувала присутніх про те, що зроблено районною владою для учасників АТО та членів їх сімей зазначивши, що за рахунок коштів районної комплексної програми «Турбота» їм надано матеріальної допомоги на суму 248 тис. 700 грн., за кошти районної програми підтримки мобілізованих військовослужбовців та працівників органів внутрішніх справ на 2014 рік придбано білизни, одягу, взуття, захисних шоломів та дизельних генераторів на суму 172 тис. 461 грн., на 2015 рік районною програмою передбачені кошти в сумі 75 тис.грн.

Військовий комісар Ігор Шевчук проінформував присутніх, що в районі протягом 6-ти хвиль мобілізації було мобілізовано 358 чол. На цей час 136 – демобілізовано, з яких 73 вже отримали статус учасників АТО. Також зазначив, що в районі створено громадську організацію «Району асоціацію учасників бойових дій та учасників АТО».

Начальник управління праці та соціального захисту населення Хотинської районної державної адміністрації Ганна Сінкевич довела до відома присутніх інформацію щодо пільг учасникам АТО та порядку оформлення субсидій. Також  наголосила на тому, що демобілізовані мають змогу пройти безкоштовне санаторно-курортне лікування та порекомендувала  скористатися даною нагодою.

Начальник відділу Держземагентства у Хотинському районі Віктор Грудецький розповів про порядок виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Шубравська розповіла про соціальний супровід який здійснюється працівниками центру щодо учасників АТО та їх сімей та ознайомила з діяльністю громадських та державних організацій щодо надання психологічної підтримки даної категорії осіб.

 Також до присутніх звернулися представники координаційного центру учасників АТО Чернівецької обласної ради, які запевнили, у своїй підтримці новостворений координаційний центр учасників АТО Хотинського району.

Після цього  працювали в режимі питання-відповіді.

Фотосесія

Tеми