Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

05.05.2015 09:35

Визначили план заходів щодо відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення |  Заходи

Під головуванням голови районної ради Т.Кравецької та голови районної державної адміністрації П.Допіряка, відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення.

На комітеті затвердили план проведення заходів щодо відзначення в районівизначних дат, а саме передбачено:

- 6 травня 2015 р. о 11.00 год. зустріч керівництва районуз ветеранським активом району, учасниками «народного аматорського» хору ветеранів війни та праці «Оберіг», учасниками АТО.

- 7 травня 2015р. керівництво району відвідає ветеранів, які хворіють дома та лікуються в Хотинській ЦРЛ, родини загиблих учасників АТО.

- 7 травня 2015р о12.00 год.в центральній районній бібліотецізаплановано провести зустріч ветеранів «Уклін тобі, солдате Перемоги».

- 7-8 травня покладання квітів на могили загиблих учасників АТО Ю. Кушніра с.Каплівка, О. Гарбуза с.Анадоли, М. Доника, В. Пелехатого, С. Побережника, які поховані на «Алеї Слави» в м. Чернівці.

- 8 травня 2015р. о 9.00 год. біля Меморіалу Слави відбудеться спільна поминальна панахида представників різних конфесій за жертвами Другої світової війни, учасниками АТО, молебень за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

Цього дня в районі заплановано проведення автопробігу населеними пунктами району, до об’їзду будуть залучені учасники АТО та ветерани ІІ Світової війни.Виїзд запланованийо 10.00 год.від Меморіалу Слави за маршрутом:с.Атаки. 10.30 год., с.Пригородок 11.20 год, с.Чепоноси 12.00 год., с.Рукшин 13.00 год.

- 9 травня о 9.00 год., традиційно біля Меморіалу Слави відбудеться урочистий  мітинг та покладання квітів.

 

Символ відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги - червоний мак.

Tеми