Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

09.02.2015 16:23

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» |  Проекти та інвестиції

Минулого тижня у чотирьох громадах Хотинщини відбулась презентація Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Координатор обласного ресурсного центру громад Наталя Бейлюкіна відвідала Хотинську міську, Крутеньківську, Шировецьку та Клішковецьку сільські ради, які відібрані для участі в Проекті. Під час презентації актив громад мав змогу ознайомитись з пріоритетними напрямками та особливостями впровадження Проекту МРГ-ІІІ, принципами за якими будується робота громади та мобілізуються її ресурси. Пріоритетним напрямком для громад які братимуть участь в Проекті МРГ-ІІІ є впровадження енергоефективних заходів в закладах освіти та охорони здоров’я.

Участь громад Хотинського району у попередній фазі Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» значно активізувала зацікавленість та змагальність між територіальними громадами які б хотіли взяти участь в Проекті. Хотинська міська та Крутеньківська сільська рада вже вдруге беруть участь у Проекті МРГ, така зацікавленість громад говорить про те, що співпраця з Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» буде й надалі продовжуватись.

Фотосесія

Tеми