Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Хотинський район

Новини

02.09.2014 22:22

Перший дзвоник |  День для святкування

Підняттям Державного прапору та виконанням Гімну України розпочалось святкування Дня знань в загальноосвітніх навчальних закладах Хотинського району.

В День Знань за парти сіло 663 першокласники, 425 десятикласників та 379 одинацятикласники.

У школах району у святі Першого дзвоника взяли участь представники влади району.

Голова Хотинської районної ради Тетяна Кравецька у Шировецькому НВК, заступник голови районної ради Роман Волосевич в Рукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.


1 вересня в Шировецькому НВК

1 вересня – День знань. Це радісний день для всіх учнів, батьків та вчителів школи, а особливо важливим він є для маленьких першокласників,адже вони вперше переступають поріг рідної школи,знайомляться з новими друзями та своєю першою вчителькою. Хвилюються в цей день і одинадцятикласники, бо цей першовересень для них останній в стінах рідної школи.

 Для учнів Шировецького НВК цьогорічне свято запам’ятається яскравими патріотичними піснями, танцями, віршами та пронизливою молитвою за мир та єдність нашої держави. Традиційно свято було розпочато з виконання Державного гімну та підняття прапору, вшанували всі присутні пам'ять про загиблих на Майдані та під час АТО хвилиною мовчання. На урочистій лінійці були присутні поважні гості: голова Хотинської районної ради Кравецька Т.І, депутат Хотинської районної ради Томін О.І., голова Шировецької сільської ради Боднарюк Г.І,яких учні нашої школи гостинно зустріли пахучим караваєм, а голова батьківського комітету Гаманжій М.О. вручила їм подяки від імені батьківського та вчительського колективів за величезний внесок у розвиток і процвітання школи. Гості свята привітали учнів та вчителів з початком нового навчального року та побажали здоров’я, успіхів у навчанні, а головне мирного неба над нами та єдності в нашому суспільстві. Протягом урочистої лінійки всі бажаючі могли вкинути кошти в скриньку допомоги українській армії цим самим зробити свій внесок в перемогу наших збройних сил.

 Вцілому, свято вдалося на славу, і попри тривогу в душі кожного українця за долю нашої країни, ми раділи, що могли вільно та голосно заспівати гімн своєї держави, підняти над нашою школою прапор нашої держави та з гордістю одягнути вишиванки та жовто – блакитну символіку, щоб ще раз підкреслити, що ми – учні української держави. А Україна – єдина країна.


1 вересня в Рукшинській ЗОШ


1 вересня 2014 року о 9 годині розпочалося свято Першого дзвоника. На заході присутні заступник голови Хотинської районної ради Волосевич Роман Володимирович та сільський голова Ступак Віктор Григорович.
В перші хвилини святкової лінійки пролунали патріотичні слова і вірші учнів 8-А класу, присвячені Україні. Більшість учнів та учителі школи прийшли на світо у вишиванках, підтверджуючи цим єдність і цілісність України. Сьогодні, як ніколи, трепетно і урочисто звучав Гімн України, підтриманий усіма присутніми.

«Молитва за Україну», мудрі та наставницькі слова директора, схвильовані першокласники, впевнені та сміливі одинадцятикласники, залишаться в історії нового навчального року.

Гарна погода, святковий настрій, та зграйка голубів, які пролітали над школою, вселяють надію на мир та світле майбутнє.Фотосесія

Tеми